ОПЕРА НАРОДНОГ ПОЗОРИШТА У БЕОГРАДУ - ПОДЕЛЕ ЗА ЈУН

НАБУКО  6. 6.  у 19,30 часова 

НАБУКО         

Миодраг Д. Јовановић

(Драгутин Матић)

АБИГАИЛА   

Ивана Петровић Гашић

(Сања Керкез)

ЗАХАРИЈА

Ненад Јаковљевић

(Драгољуб Бајић)

ФЕНЕНА

Вишња Радосав

(Љубица Вранеш)

ИСМАИЛ       

Александар Дојковић

(Ненад Чича)

ПРВОСВЕШТЕНИК

Александар Пантелић

АБДАЛО        

Данило Стошић

АНА                            

Невена Матић

Диригент: Ђорђе Павловић                         Бинска музика : Стефан Зекић

 

КАРМЕН 13. 6. у 19   

Кармен      

Александра Ангелов

(Драгана дел Монако)

Микаела

Александра Стаменковић Гарсија

(Ивана Петровић Гашић)

Дон Хозе   

Јанко Синадиновић

(Дејан Максимовић)

Ескамиљо   

Александар Стаматовић

(Небојша Бабић)

Фраскита     

Иванка Раковић Крстоношић

Мерцедес

Љубица Вранеш

(Наташа Рашић*)

Ремендадо

Дарко Ђорђевић

Данкаиро

Павле Жарков

Моралес

Вук ЗекићhВук Зекић                 Вук Зекић

Зунига

Вук Матић

  Диригент:  Ана Зорана Брајовић                  Бинска музика: Стефан Зекић

 

ЧАРОБНА ФРУЛА 17. 6. у 19,30

 

ЧАРОБНА ФРУЛА . 21. 6. у 19,30

 

ПОДЕЛА НАКНАДНО

 

ТОСКА 24. 6. у 19,30   

ТОСКА

Микаела Карози к.г

КАВАРАДОСИ

Душан Плазинић

СКАРПИЈА

Карло Гуефи к.г

ЦРКВЕЊАК

Павле Жарков

АНЂЕЛОТИ

Вук Матић

СПОЛЕТА

Данило Стошић

ШАРОНЕ

Александар Пантелић

ТАМНИЧАР

Страхиња Ђокић

ПАСТИР

Јована Белић

 Диригент : Дејан Савић                                  Бинска музика: Стефан Зекић

 

АТИЛА 27. 6. у 19,30

АТИЛА

Драгољуб Бајић

(Иван Томашев)

ЕЦИО

Вук Зекић

(Марко Калајановић)

ОДАБЕЛА

Сања Керкез

(Ивана Петровић Гашић)

ФОРЕСТО

Душан Плазинић

УЛДИНО

Данило Стошић

(Стеван Каранац)

ЛЕОНА

Михаило Шљивић

Диригент: Зорица Митев - Војновић              Бинска музика: Стефан Зекић

 

ТРУБАДУР, 28. 6. у 19,30

ЛЕОНОРА            

Јасмина Трумбеташ Петровић

МАНРИКО               

Јанко Синадиновић

(Душан Плазинић)

ГРОФ ЛУНА               

Драгутин Матић

АЦУЧЕНА 

Наташа Јовић Тривић

(Јелена Влаховић)

ФЕРАНДО                 

Ненад Јаковљевић

ИНЕС

Татјана Митић

РУИЗ

Данило Стошић

ГЛАСНИК

Слободан Живковић

СТАРИ ЦИГАНИН

Александар Пантелић

  Диригент: Ана Зорана Брајовић                             Бинска музика: Стефан Зекић

 

КОНЦЕРТ, 30. 6. у 20,00