ОПЕРА НАРОДНОГ ПОЗОРИШТА У БЕОГРАДУ - ПОДЕЛЕ ЗА НОВЕМБАР 2014.

 

МАДАМ БАТЕРФЛАЈ   05. новембар у 19,00 

Ћо ћо сан         

Сузана Шуваковић Савић

Сузуки             

Вишња Радосав*

Пинкертон            

Јанко Синадиновић

Шарплес

Владимир Андрић

Горо               

Игор Матвејев

Јамадори

Вук Зекић

Бонзо

Михаило Шљивић

Комисионар

Павле Жарков

Кате Пинкертон

Светлана Несторов

Диригент: Зорица Митев Војновић

 

Борису Христову у част – четвртак, 6. новембар у 20,00 – Раша Плаовић

Томашев, Бајић, Јаковљевић, Стаматовић, Владимиров, к. г – Јараковић 

 

СЕВИЉСКИ БЕРБЕРИН, субота 8. новембар у 19,30

ФИГАРО 

Владимир Андрић

АЛМАВИВА 

Дарко Ђорђевић

РОЗИНА 

Александра Ангелов

ДОН БАРТОЛО 

Небојша Бабић, к. г.

ДОН БАЗИЛИО 

Ненад Јаковљевић

БЕРТА 

Татјана Митић

ФЈОРЕЛО 

Павле Жарков

ОФИЦИР 

Александар Пантелић

Диригент: Ана Зорана Брајовић

 

РИГОЛЕТО, петак 14. новембар у 19,30

Војвода од Мантове

Душан Плазинић

Риголето

Миодраг Д. Јовановић

Ђилда

Лаура Алонсо Падин, к. г.

Монтероне

Александар Стаматовић

Гроф Чепрано

Вук Зекић

Грофица Чепрано

Татјана Митић

Маруло

Павле Жарков

Борса

Игор Матвејев

Спарафучиле

Иван Томашев

Мадалена

Тамара Никезић

Ђована

Љубица Вранеш

Паж

Невена Матић

Тамничар

Вук Зекић

Диригент: Ђорђе Павловић

 

ФИГАРОВА ЖЕНИДБА, понедељак 17. новембар у 19,00

ГРОФ 

Вук Зекић 

СУЗАНА 

Невена Павловић

ГРОФИЦА

Ивана Албрехт

ФИГАРО

Небојша Бабић к.г.

КЕРУБИН

Љубица Вранеш

МАРЦЕЛИНА 

 Татјана Митић

БАРТОЛО

Драгољуб Бајић

БАЗИЛИО 

Данило Стошић

ДОН КУРЦИО 

Игор Матвејев

БАРБАРИНА 

Јована Белић

АНТОНИО

Павле Жарков

Диригент: Дејан Савић

 

КАРМЕН, четвртак 20. новембар у 19,00  

Кармен       

Милијана Николић, к. г.

Микаела

Сузана Шуваковић Савић

Дон Хозе    

Росарио ла Спина, к. г.

Ескамиљо    

Александар Стаматовић

Фраскита      

Иванка Раковић Крстоношић

Мерцедес 

Љубица Вранеш

Ремендадо 

Дарко Ђорђевић

Данкаиро 

Павле Жарков

Моралес

Вук Зекић

Зунига 

Вук Матић

Диригент: Ана Зорана Брајовић

 

Концерт „Шајновић“, уторак 25. новембар у 20,00

Јасмина Трумбеташ Петровић, Наташа Јовић Тривић, Душан Плазинић

 

БАЛ ПОД МАСКАМА, четвртак 27. новембар у 19,30

Амелија

Јасмина Трумбеташ Петровић

Оскар

Софија Пижурица

Улрика

Јелена Влаховић

Рикардо 

Јанко Синадиновић

Ренато

Марко Калајановић

Семјуел

Вук Матић

Том

Драгољуб Бајић

Судија

Игор Матвејев

Силвано

Павле Жарков

Слуга

Данило Стошић

Диригент: Ана Зорана Брајовић

 

ТРАВИЈАТА, субота 29. новембар

ВИОЛЕТА

Снежана Савичић Секулић

АЛФРЕД

Дејан Максимовић

ЖОРЖ ЖЕРМОН

Вук Зекић

АНИНА

Јована Белић

ФЛОРА БРЕВОА

Тамара Никезић

ГАСТОН

Данило Стошић

КОМИСИОНАРИО

Данило Стошић

ЂУЗЕПЕ

Слободан Живковић*

БАРОН ДУФОЛ

Павле Жарков

МАРКИЗ

Михаило Шљивић

ДР ГРЕНВИЛ

Свето Кастратовић

Диригент: Зорица Митев Војновић

 

ДЕЦЕМБАР 2014.

 

ЛЕКОВИТЕ НОТЕ – концерт, понедељак 1. децембар у 20,00 – Раша Плаовић

 

КАРМЕН, уторак 2. децембар у 19,00  

Кармен       

Драгана дел Монако

Микаела

Александра Стаменковић Гарсија

Дон Хозе    

Јанко Синадиновић

Ескамиљо    

Марко Калајановић

Фраскита      

Иванка Раковић Крстоношић

Мерцедес 

Љубица Вранеш

Ремендадо 

Данило Стошић

Данкаиро 

Павле Жарков

Моралес

Вук Зекић

Зунига 

Михаило Шљивић

Диригент: Ана Зорана Брајовић

 

 

 

Прочитајте још архивираних вести